hava 10° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 28,8968 % % -0.08
EURO 31,2093 % % -0.52
GRAM ALTIN 1.875,33 % % -0,49
ÇEYREK A. 3.066,17 % % -0,49
BITCOIN 1.273.925 % 5.153
SON DAKİKA
Google News

27 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Son Güncelleme :

28 Şubat 2023 - 20:55

27 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç BURCU (21 Mart-19 Nisan)

Bugün fakirlerinizde iyileşme talihını artırabilirsiniz health.It hayatında iyi haberler alabileceğin doğru. Mutluluğu herkesle paylaşın.Eğitime karşı biraz temkinli davranırken bile olumlu neticeler alabileceksiniz. Hayatta akıllı ve proaktif olun.

Boğa BURCU (19 Nisan-20 Mayıs)

Bugün, kendinle yeni bir söz vermelisin . Bekleyen bütün görevleri yerine getirmeyi unutmayın. Yeni yatırımdaki tehlikeleri algılamak amacıyla kendinden emin ve uyanık olun. Atanan yeni görevlere bağlı ve amaçlı olun. Arkadaşlarla dost canlısı olun ve bilin.

İkizler BURCU (20 Mayıs-21 Haziran)

Bugün her vakit enerji dolu olacaksınız, gene de diyetinize ilgi etmeniz gerekiyor. Böyle bir halde bayat yiyeceklerden uzak durun ve hata sonucu bile yemeğinizi kaçırmayın. Meyveleri olası olduğunca arada tüketmeye devam etmeye çalışın. Birçok mühim şeyi satın almanız sizin amacıyla basit olabilir.

YENGEÇ BURCU  (22 Haz-22 Tem)

Bugün, güveniniz de artabilir. Sağlığınız nedeniyle sağlığınıza özel özen gösterebilir ve rastgele bir girişime başlayabilirsiniz. Düzenli olarak iyi yiyecek ve meşrubat almanız gerekir. Soğuk tüketiminden kaçınmanın tam vakti things.Be şuurlu ve disiplinli.

Aslan BURCU (22 Temmuz-22 Ağustos)

Bugün, talihınız beklenmedik bir parti amacıyla yapılacaktır. Gerekenden daha çok eğlenme sürecinde sağlığınızı bozacaksınız. Evin üyeleri de yeni eşyalarınızın satın alınmasından çok memnun olabilirler. Evin genç üyeleriyle oluşturulan tartışmalar gün süresince zihninizde sorun yaratacaktır.

Başak BURCU (22 Ağustos-22 Eylül)

Bugün, kendinizle gurur ve prestij konularında aşırı davranıyor gibisiniz. Farklı sanat ve edebiyat araçlarıyla estetik duygunun keyfini çıkarın. Yaşamın detaylı yönlerini tasvir etmek amacıyla yaratıcı ve sanatsal olun. Sorumlu ve kuvvetli hissedin.

Terazi BURCU (22 Eylül-23 Ekim)

Bugün, kuzeninin düğününün harika gününde bütün dostlarını almalısın. Başkalarına yüksek bir sevgi ve çekicilik duygusu hissettireceksiniz. Bugün yaptığınız mantıklı seçimleriniz oyun değiştirici olabilir ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Doğuştan gelen yeteneklerinize ve yaşamdaki yüksek hırsınıza güvenin.

Akrep BURCU (23 Ekim-22 Kasım)

Bugün, neticelerın açıklanmasından sonra sakin ve sakin kalın. Çok uygulanabilir ve yapabilir bir plan planlamaya dürüst ve kararlı olun. Sevgilin onun kıymetli hediyesini görmekten daha mutlu olacak.Geçmişteki davranışlarından ötürü başkalarını affetmeye çalış.

Yay BURCU (22 Kasım-21 Aralık)

Bugün kendinizi kaotik koşullarda bulacaksınız. Bekleyen her şeyi not etmeniz ve hiçbir şeyin kaçırılmadığından emin olmanız gerekir. Çabalarınız sizi daha iyi ve etkili çalışmaya devam etmeye teşvik edecektir. Dürüst ve yürekli ol.

Oğlak BURCU (21 Aralık-19 Ocak)

Bugün ulaşmak amacıyla yeni hedeflere ve hedeflere başlama vakti.Bir süredir izlediğiniz şahsa yakınlaşmak amacıyla en iyi talih var. Şu anda en emin yüzünüzü takarak olumlu bir gözlem bırakın. Sevildiğini ve sahiplenildiğini hissedin.

Kova BURCU (19 Ocak-18 Şubat)

Bugün, aşk hayatınız varsa, işleri renklendirmek amacıyla bir gün. Son vakitlerde biraz sıkıcı ve bayat gibi gelebilir. Kendinizi yürekli hissediyorsanız, mum ışığında bir yemek ve rahatlatıcı bir müzikle içten bir akşam planlamak amacıyla daha eskiden olmaya çalışın. Sakin ve kuvvetli ol.

Balık (18 Şubat-20 Mart)

Bugün bağışıklık sisteminiz çok zayıf olabilir.Ayrıca her problemi evde kendiniz tedavi etmekten kaçınmalısınız. Mali durumunuzdaki büyük iyileşmeyi artırabilirsiniz. Ruhsal sakinlik amacıyla biraz yoga ve meditasyona dahil olmaya çalışın.

YASAKLANDINIZ!..