hava 10° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 28,8968 % % -0.08
EURO 31,2093 % % -0.52
GRAM ALTIN 1.875,33 % % -0,49
ÇEYREK A. 3.066,17 % % -0,49
BITCOIN 1.273.925 % 5.153
SON DAKİKA
Google News

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Son Güncelleme :

27 Şubat 2023 - 9:45

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç BURCU (21 Mart-19 Nisan)

Bugün, eşin ev için benzersiz katkısını anlayabilirsiniz.Ev hanımları aynı ev işlerini görmekten bıkarlar. Güzel arkadaşların şirketi ruh halinizi yükselttiğinde işler tersine dönebilir. Etkinlik için bir yüz makyajı alın.

Boğa BURCU (19 Nisan-20 Mayıs)

Bugün, Para stresi sizi rahat ve rahat hissettiriyor. Borçlar üzerinde çalışıyor olabilirsiniz ve ödemek zorunda hissedeceksiniz. İşteki daha fazla sorumluluk, üretken ve başarılı hissetmenizi sağlar.

İkizler BURCU (20 Mayıs-21 Haziran)

Bugün, bir şeyi gerçekte olduğundan çok daha büyük bir anlaşma haline getiriyor olabilirsiniz. İşleri kişisel olarak almak çok kolaydır, ancak çoğu zaman o arkadaş, iş arkadaşı ve hatta o çılgınlık zarar vermez. Rahatlamak için arkadaşlarınızla gidin.

YENGEÇ BURCU (22 Haz-22 Tem)

Bugün, bir şeyi gerçekte olduğundan çok daha büyük bir anlaşma haline getiriyor olabilirsiniz. İşleri kişisel olarak almak çok kolaydır, ancak çoğu zaman o arkadaş, iş arkadaşı ve hatta o çılgınlık zarar vermez. Sakin ve mutlu ol.

Aslan BURCU (22 Temmuz-22 Ağustos)

Bugün, iş arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınızla çatışmaların işleri daha da kötüleştirdiğini görebilirsiniz. bu yüzden kontrol etmeye ve kendinize biraz yer ayırmaya hazır olun. Bir gezi planlayın veya bir kereliğine kitap okuyun. Mutlu ve memnun olun.

Başak BURCU (22 Ağustos-22 Eylül)

Bugün iş yerinde stres hissedebilirsiniz, ancak en üstte bunaltıcı hissedebilirsiniz .Patronunuzun ruh hali değişimlerini bu kadar kişisel algılamamaya çalışın. Hayal kırıklıklarınızı gidermek için iş arkadaşlarınızla daha az mutlu olun ve sadece iyi vakit geçirmek için daha fazlasını yapın! En iyi anları geçirin.

Terazi BURCU (22 Eylül-23 Ekim)

Bugün, dünyada bir şeyleri söndürmek için baskı hissedebilirsiniz. Bunu paylaşacak bir şeyin olduğu için mi yapıyorsun? Yoksa sadece değerini kanıtlamak zorunda mı hissediyorsun? Hem romantik hem de iş ortaklarıyla bağlantı kurmak için harika fırsatlar getirin.

Akrep BURCU (23 Ekim-22 Kasım)

Bu gün eski meselelerle uğraşmanız gerekebilir mi? Bunlara hala dokunmadıysanız, bugün son teslim tarihi nedeniyle stresli bir şekilde başlayabilirsiniz .Bitirseniz de bitirmeseniz de, rahatlama daha sonra işe gelecektir. Zindeliğe ve günlük eziyete dikkat etmeye çalışın.

Yay BURCU (22 Kasım-21 Aralık)

Bugün, güne ünlü ruh hallerinizden birinde, herkesin sizi almak için dışarıda olduğunu hissettiğiniz o düşük enerjili yerde başlayabilirsiniz. Neyse ki işler hızla dönüyor ve siz tamamen farklı bir kafa aralığındasınız. Çocuklarınız ve eşinizle yaratıcı ilhamın, romantik mutluluğun veya çok ihtiyaç duyulan kaliteli zamanın tadını çıkarın.

Oğlak BURCU (21 Aralık-19 Ocak)

Bugün, bu güne para kapma düşünceleriyle başlamak zorundasınız.Evinizi düzene sokmak için yapmanız gerekenler. İster ev sahipliği yapıyor, satıyor olun, ister sonunda bir şeyler almak için çaresiz olun.Huzurunuzun ve ruhunuzun tadını çıkarın.

Kova BURCU (19 Ocak-18 Şubat)

Bugün, evde ebeveynlik görevlerinizle boğulmuş hissediyor olmalısınız. Neyse ki, sonunda bir akışa geri dönebildiğinizde işler sakinleşir. Gelecek hakkında ilham almanızı ve heyecanlanmanızı sağlayan bir arkadaşınızla mahallede konuşun.

Balık (18 Şubat-20 Mart)

Bugün, ne olduğundan tam olarak emin değilsiniz, ancak bunu içinizde hissedebilirsiniz. Huzursuzluğu sallayamazsanız, yüksek yoğunluklu bir egzersiz, bazı kötü hislerden kurtulmanıza yardımcı olur. Olumlu ve iyimser olun.

YASAKLANDINIZ!..