hava 10° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 28,8968 % % -0.08
EURO 31,2093 % % -0.52
GRAM ALTIN 1.875,33 % % -0,49
ÇEYREK A. 3.066,17 % % -0,49
BITCOIN 1.273.925 % 5.153
SON DAKİKA
Google News

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Son Güncelleme :

26 Şubat 2023 - 9:50

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç BURCU (21 Mart-19 Nisan)

Bugün, eşin ev amacıyla benzersiz katkısını anlayabilirsiniz.Ev hanımları aynı ev işlerini görmekten bıkarlar. Güzel arkadaşların şirketi ruh durumunizi yükselttiğinde işler tersine dönebilir. Etkinlik amacıyla bir yüz makyajı alın.

Boğa BURCU  (19 Nisan-20 Mayıs)

Bugün, Para gerilimi sizi rahat ve rahat hissettiriyor. Borçlar üstünde çalışıyor olabilirsiniz ve ödemek mecburiyetinde hissedeceksiniz. İşteki daha çok sorumluluk, üretken ve başarılı hissetmenizi sağlar.

İkizler BURCU (20 Mayıs-21 Haziran)

Bugün, bir şeyi aslında olmasından çok daha büyük bir uyuşma durumuna getiriyor olabilirsiniz. İşleri şahsi olarak alabilmek çok kolaydır, fakat fazlası zaman o arkadaş, iş dostu ve hem de o çılgınlık zarar vermez. Rahatlamak amacıyla dostlarınızla gidin.

YENGEÇ BURCU (22 Haz-22 Tem)

Bugün, bir şeyi aslında olmasından çok daha büyük bir uyuşma durumuna getiriyor olabilirsiniz. İşleri şahsi olarak alabilmek çok kolaydır, fakat fazlası zaman o arkadaş, iş dostu ve hem de o çılgınlık zarar vermez. Sakin ve mutlu ol.

Aslan BURCU (22 Temmuz-22 Ağustos)

Bugün, iş dostlarınızla ya da dostlarınızla çatışmaların işleri daha da kötüleştirdiğini görebilirsiniz. bu yüzden denetim etmeye ve kendinize biraz yer ayırmaya hazır olun. Bir gezi planlayın ya da bir kereliğine kitap okuyun. Mutlu ve memnun olun.

Başak BURCU (22 Ağustos-22 Eylül)

Bugün iş yerinde gerilim farkedebilirsiniz, fakat en üstte bunaltıcı farkedebilirsiniz .Patronunuzun ruh durumu değişimlerini bu kadar şahsi algılamamaya çalışın. Hayal kırıklıklarınızı gidermek amacıyla iş dostlarınızla daha az mutlu olun ve yalnızca iyi süre geçirmek amacıyla daha fazlasınu yapın! En iyi anları geçirin.

Terazi BURCU (22 Eylül-23 Ekim)

Bugün, dünyada bir şeyleri söndürmek amacıyla baskı farkedebilirsiniz. Bunu paylaşacak bir şeyin bulunduğu amacıyla mi yapıyorsun? Yoksa yalnızca değerini kanıtlamak mecburiyetinde mı hissediyorsun? Hem Romantik hem de iş ortaklarıyla bağlantı kurmak amacıyla harika fırsatlar getirin.

Akrep BURCU  (23 Ekim-22 Kasım)

Bu gün eski meselelerle uğraşmanız gerekebilir mi? Bunlara hala dokunmadıysanız, bugün son teslim tarihi nedeniyle gerilimli bir şekilde başlayabilirsiniz .Bitirseniz de bitirmeseniz de, rahatlama daha sonra işe gelecektir. Zindeliğe ve günlük eziyete ilgi etmeye çalışın.

Yay BURCU (22 Kasım-21 Aralık)

Bugün, güne ünlü ruh hallerinizden birinde, her bireyin sizi alabilmek amacıyla dışarıda bulunduğunu hissettiğiniz o düşük enerjili yerde başlayabilirsiniz. Neyse ki işler süratle dönüyor ve siz tamamıyla değişik bir baş aralığındasınız. Çocuklarınız ve eşinizle yaratıcı ilhamın, Romantik mutluluğun ya da çok gereksinim duyulan kaliteli sürenin keyfini çıkarın.

Oğlak BURCU (21 Aralık-19 Ocak)

Bugün, bu güne para kapma düşünceleriyle başlamak mecburiyetindesınız.Evinizi düzene sokmak amacıyla yapmanız gerekenler. İster ev sahipliği yapıyor, pazarlıyor olun, ister sonucunda bir şeyler alabilmek amacıyla çaresiz olun.Huzurunuzun ve ruhunuzun keyfini çıkarın.

Kova BURCU (19 Ocak-18 Şubat)

Bugün, evde ebeveynlik görevlerinizle boğulmuş hissediyor olmalısınız. Neyse ki, sonucunda bir akışa geri dönebildiğinizde işler sakinleşir. Gelecek ile ilgili ilham almanızı ve heyecanlanmanızı gerçekleştiren bir dostunızla mahallede konuşun.

Balık (18 Şubat-20 Mart)

Bugün, ne olmasından tam olarak emin değilsiniz, fakat bunu amacıylaizde farkedebilirsiniz. Huzursuzluğu sallayamazsanız, yüksek yoğunluklu bir egzersiz, birtakım kötü duygulardan kurtulmanıza yardımcı olur. Olumlu ve iyimser olun.

YASAKLANDINIZ!..