hava 10° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 28,8968 % % -0.08
EURO 31,2093 % % -0.52
GRAM ALTIN 1.875,33 % % -0,49
ÇEYREK A. 3.066,17 % % -0,49
BITCOIN 1.273.925 % 5.153
SON DAKİKA
Google News

21 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Son Güncelleme :

24 Şubat 2023 - 22:30

21 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU (21 Mart-19 Nisan)

Bugün, sevgilinin inkarından sonra Romantik yaşamın alevler içerisinde görünüyor. Öfken, iğrenme ve endişeni göstermek amacıyla natural ve kendiliğinden. Bekar ya da bir temas içerisinde olsanız da, odak noktası olacağınız bir noktayı açıkça unutmayın. Sabırlı olun ve tanrısallığın işlerinden istifa edin.

BOĞA BURCU (19 Nisan-20 Mayıs)

Bugün, Romantizm havasında olabilirsiniz, fakat yeni bir ortaklığı kabul etmeye hazır olun. Evli değilseniz, bugün dikkatinizi çeken birisi ile karşılaşabilirsiniz. Uzaktan gözlemlediğiniz şahıs bu olabilir. Sevgi duygusunu ifade etmekte ve itiraf etmekte tereddüt etmeyin. Hayattan mutlu ve memnun olun

İKİZLER BURCU (20 Mayıs-21 Haziran)

Bugün, şahsi yaşamınızda birtakım konuların gelişebileceğini görebilirsiniz. Anların keyfini çıkarmak ve keyfini çıkarmak amacıyla maceracı bir ruhunuz var. Ofisinizde ilgi odağı olacaksınız. İlgi çekici ve sıra dışı bir şey deneme şansından yararlanın. Çevrenizin yakınındaki ilgi alanlarınıza ve tutkularınıza uyan birisi ile kuvvetli bir bağlantıya sahip olmak.

YENGEÇ BURCU (322 Haz-22 Tem)

Bugün, sıhhat sorunuyla alakalı genelenen bir meseleye hazırlanmanız gerekiyor. Harekete geçmek amacıyla olağanüstü bir şans, yeni bir bakış açısı yardımıyla kapınızı çalmaktır. Kötüleşen sıhhat sorunlarınızın farkında olun. En iyi anlar amacıyla eski arkadaşlarınıza eşlik edin.

ASLAN BURCU (22 Temmuz-22 Ağustos)

Bugün, cesaret verici ve heyecan verici görünen bir şey bulabilirsiniz. Hemen inisiyatif alın ve o özel şahısyle konuşmaya başlayın. Teması başlatmak size kalmış zira onlar amacıyla duygularınızdan habersiz olmaları düşünülebilir. Her vakit oyunculuğun heyecanını yaşamaya ve yaşamta sonra ne olacağını öğrenmeye çalışın

BAŞAK BURCU (22 Ağustos-22 Eylül)

Bugün, yeni bir değişiklığı kabul etmeniz gerekebilir. Eski temasnizi vakit ve şefkatle güçlendirmelisiniz. Ama seni caydırmalarına izin vermemelisin. Bütün yaratıcı fikirleriniz üstünde en iyi yeteneklerle çalışmaya çalışın. Yeni görevler amacıyla bağlantıda kalın ve heyecanlanın.

TERAZİ BURCU (22 Eylül-23 Ekim)

Bugün, bir aşk teması amacıyla şansınızdan kuşku edebilirsiniz. Bu sizi panik yapılabilir ve rahatsız edebilir. Zeki ve çekici bir insansınız ama gene de birtakım konularda biraz huzursuz ve güvensiz hissediyorsunuz. Bütün görevler amacıyla kararlı ve özverili olun.

AKREP BURCU (23 Ekim-22 Kasım)

Bugün, büyük ihtimalle beklenmedik bir şekilde duygusal bir kasırgadan geçebilirsiniz. Yeteneğinizi ve coşkunuzu paylaşmak amacıyla harika bir fikriniz var. Resmi görevleri yerine getirmek amacıyla içten bir çaba gösterin. Karşılaştığınız başarısızlık amacıyla kendinize güvenin ve itimat edilir olun.

YAY BURCU (22 Kasım-21 Aralık)

Bugün, yaşam arkadaşınızla birtakım can sıkıcı anlaşmazlıklarla karşılaşabilirsiniz, fakat bunun sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin. Kimsenin sizden faydalanmasına fırsat vermeyin. Önemli diğerinizle bağlantıda kalmanın tam vakti zira sıhhatli bir teması sürdürmek etkileşim gerektirir

OĞLAK BURCU (21 Aralık-19 Ocak)

Bugün, şahsi ve profesyonel yaşamlar arasında fark gerçekleştirmek bundan sonra zorunlu. Sevdiklerinizle iş konularını onlarla birlikteyken tartışmaktan her vakit kaçınmaya çalışın. Telaşlı rutininizden hayat boyu hatırlamalar yapmaya konsantre olmak amacıyla biraz vakit harcamak amacıyla vakit ayırın. Bilinçli ve kuvvetli olun.

KOVA BURCU (19 Ocak-18 Şubat)

Bugün, arkadaşınızla olan Romantizminiz daha sonra değişik bir şekle dönüşebilir. Tamamlanan bütün görevlerin heyecan verici zevkini saatinde yaşayacaksınız. Beraber yaptığınız mantıklı tercihleri gözden kaçırmayın. Sıkıntılı konularda sakin ve sakin olun.

BALIK BURCU (18 Şubat-20 Mart)

Bugün en talihli gününüz olacak zira sevgiliniz gerçek ve içten sevginizi gerçekleştirecek. Hırslı ve kendisini adamış olma duygunuz, ileride hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Belirlenen amaçlar amacıyla çabalamaya devam edin. Hayatta memnun ve açık fikirli olun.

YASAKLANDINIZ!..