hava 10° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 28,8917 % % -0.11
EURO 31,2352 % % -0.44
GRAM ALTIN 1.876,33 % % -0,44
ÇEYREK A. 3.067,79 % % -0,44
BITCOIN 1.261.697 % 4.088
SON DAKİKA
Google News

20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son Güncelleme :

21 Şubat 2023 - 13:45

20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ- 20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç; sosyal etraf, arkadaşlar, dernekler, bilinçaltınız, sıhhat, psikolojik süreçlerle alakalı talihli olduğunuz bir prosese giriyorsunuz. 15 gün süresince hayallerinizin peşinden koşun. Aşk konusu ile alakalı hayallerinizin aşkıyla bile karşılaşabilirsiniz. Karmik temaslar yaşanabilir. Sosyal etrafınızden ötürü harcamalarınıza ilgi etmelisiniz.

BOĞA – 20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa; kariyer, iş, sosyal etraf, topluluk, derneklerle alakalı yeni güzel başlangıçlar sizi bekliyor. Kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Sadece etkileşimde birtakım problemler gerçekleşebilir. Aşk hayatınızda da güzel ilerlemeler sizinle olacak.

İKİZLER – 20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler; vatan dışı, eğitim, seyahat, hukuk, kariyer hayatınızda yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz. Kararsızlıklarınızdan ötürü talihlarınızı kaçırmayın. Hem de kadersel bir aşk hayatınıza girebilir. Süregelen bir temasniz varsa daha kuvvetli duruma dönüşebilir.

YENGEÇ – 20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç; finans, vatan dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Güzellikler sizi bekliyor. Evlilik, ortaklıklarda krizle gelen talihlar sizinle olacak. Aşk hayatınız sağlam, köklü ve tutkulu olabilir. Sosyal etrafınızden ötürü harcamalarınız artabilir.

ASLAN-20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan; finans, ameliyat, evlilik, ortaklık, temaslarde yeni güzel başlangıçlar sizi bekliyor. Çalışma hayatınızda, kariyerinizde birtakım problemler gerçekleşse de parasal olarak güçleneceksiniz. Aşk konusu ile alakalı derin, tutkulu bir devre sizi bekliyor.

BAŞAK -20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak; evlilik, ortaklık, çalışma hayatı, sıhhat alanlarında güzel başlangıçlar sizi bekliyor. Aşk konusu ile alakalı evliliğe gidecek güzel ilerlemeler gerçekleşebilir. Yıkımlarla, talihsizliklerle dönüştünüz şimdi sevginin kıymetini bilme zamanı. Mahkeme konularında talih sizden yana olacak. Yurt dışı, eğitim, seyahat, çalışma hayatında birtakım problemler ile karşılaşabilirsiniz, bu alanlarda düşünce uyuşmazlıklar gerçekleşebilir.

TERAZİ -20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUM

Sevgili Terazi; aşk, çocuk, tatil, eğlence, borsa, çalışma hayatı, sıhhat konularında güzel ilerlemeler sizi bekliyor. Aşk konusu ile alakalı hayallerinizin aşkı karşınıza gündelik hayatta çıkabilir. Ev, aile hayatınız güzelleşebilir. Aşk, çocuk, hobi, tatil-eğlenceden ötürü harcamalarınız artabilir.

AKREP -20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep; ev, aile, gayrimenkul, aşk, çocuk, hobilerinizle alakalı güzel başlangıçlar sizi bekliyor. Aşk konusu ile alakalı krizle başlayan ama kuvvetli temas kurabileceğiniz aşk fırsatlarınız var. Ama ortaklıkta, temasnizde gene de düşünce sürtüşmeleri gerçekleşebilir. Maddi kaynaklarınızla alakalı ise güzel ilerlemeler sizi bekliyor olacak. Sıhhat olarak korunuyorsunuz hatta

YAY – 20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay; yakın etraf, eğitim, seyahat, aile, ev konularında güzel başlangıçlar sizi bekliyor. Ev, aile, aşk konusu ile alakalı hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek fırsatlar sizinle olacak. Maddi kaynaklarınız ise krizlere karşın güçlenecek. Çalışma hayatınızda, gündelik hayatınızda birtakım etkileşim problemleri gerçekleşebilir.

OĞLAK – 20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak; parasal kaynaklar, para, gelirler, yakın etraf, eğitim, seyahatlerde güzel başlangıçlar sizi bekliyor. Aşk siz dilerseniz yakın etrafınızde, seyahatlerde bulabilir. Krizle başlayabilir ama hayallerinizin aşkı gerçekte uzaklarda değil. Aşk, çocuk, hobi, eğlence, tatilden ötürü harcamalarınız artabilir.

KOVA – 20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova; para, gelirler, fiziksel değişim konularında güzel başlangıçlar sizi bekliyor. Maddi kaynaklarınızla alakalı güçleneceğiniz fırsatlar sizinle olacak. Beklenmedik bireylerin büyük takviyeleri var. Bu süreçte sağlığınıza, psikolojinize ilgi etmelisiniz. Aile, ev konularında etkileşim problemleri gerçekleşebilir.

BALIK -20 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık; fiziksel değişim, sıhhat, maneviyat, parapsikoloji konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sosyal etrafınız doğrulusunda destekleniyorsunuz, kuvvetli insanların takviyeleri sizinle olacak. Aşk sizi hayatınızın her alanından bulabilir. Süregelen temasniz daha kuvvetli, köklü bir duruma dönüşebilir. Trafik, eğitim, yakın etraf ya da kardeşlerinizle etkileşimde birtakım problemler gerçekleşebilir.

YASAKLANDINIZ!..