hava 10° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 28,8968 % % -0.08
EURO 31,2093 % % -0.52
GRAM ALTIN 1.875,33 % % -0,49
ÇEYREK A. 3.066,17 % % -0,49
BITCOIN 1.273.925 % 5.153
SON DAKİKA
Google News

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Son Güncelleme :

03 Mart 2023 - 18:52

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç BURCU (21 Mart-19 Nisan)

Bugün, seçtiğiniz kişisel ilk seçenekleri tekrar düşünmeniz gerekiyor. İlerideki ilerici bir istikbal amacıyla akıllıca plan gerçekleştirmek amacıyla olumlu ve kolay düşünün. Terfi etmek istiyorsanız elinizden gelenin en iyisini gerçeklştirmeyi unutmayın. Sakin ve kendisini adamış kalın.

Boğa BURCU (19 Nisan-20 Mayıs)

Bugün yaşam size sınırsız beğeni ve beklenmedik bir sakinlik getirebilir. Atanan görevlerle bağlantıda kalın. Google, istikbalteki girişimler amacıyla yeni iş olanakları sunuyor. Başkalarını her vakit sıkıntılarına yardım etmeye yönlendirin. Düzenli egzersizler yaparak sıhhatli ve formda kalın.

İkizler BURCU (20 Mayıs-21 Haziran)

Bugün, üstler doğrulusunda büroda ciddi eleştirilerle karşılaşabilirsiniz. Bu çekiçlemeyi gözlemlemek amacıyla rahat ve sakin olun ve kuvvetli bir adam olarak motive olun. Sen çıktının en iyi yargıcı oldun. Olumlu ve yetişkin olun.

Yengeç BURCU (21 Haziran-22 Temmuz)

Bugün, Yönetici olarak buna göre değişmeniz gerekiyor. Eleştiriyle karşı karşıya kalırken bir kabullenme tutumunu uyarlamaya çalışın. Ama başkalarıyla konuşurken espri anlayışını ifade etmelisin. Sevgiliniz samimiyetinizi ve gerçek sevginizi kabul eder. Vaktinde gerçekleştirmek amacıyla önceki görevlerinize odaklanın.

Aslan BURCU (22 Temmuz-22 Ağustos)

Bu gün teslim etmek amacıyla şaşırtıcı bir fırsat getirebilir. İşyerinde çevrenizdeki ikiyüzlü ve samimiyetsiz insanlarla yüzleşme olasılığınız çok yüksek olabilir. Bazı insanlar bu kılıktan ötürü acı çekecek. Her krizle yüzleşmek ve yüzleşmek ve cesaret ve rasyonalite ile alan okumak amacıyla gerçekçi olun.

Başak BURCU (22 Ağustos-22 Eylül)

Bugün, vizyonunuz ve içgörünüz her şeyi çözecektir. İşyeri amacıyla yeni ve yenilikçi fikirler yaratmalısınız. Bu gece rastgele bir kaygı ve rahatsızlıktan olumlu ve uyanık olun. Harika işler üretmek amacıyla yaratıcı ve yaratıcı olun.

Terazi BURCU (22 Eylül-23 Ekim)

Bugün, amaçlarinize varmanıza yardımcı olacak bir pozisyon bulabilirsiniz. En mühim şey, işler yolunda gitmediğinde duygusal reaksiyon vermemek.Arkadaşlarla yurtdışına çıkmak amacıyla yola çıkın. Gerilimin bu gece bitmeli.

Akrep BURCU (23 Ekim-22 Kasım)

Bugün, hayal gücünüzün sizinle kaçmasına sık sık izin vermiyorsunuz, fakat talih sizin lehinize basitçe gerçekleşebilir .Acı verici deneyimlerle yüzleşirken başınızı sakin ve kolay tutmaya çalışın. Hayatın her anının keyfini çıkarın.

Yay BURCU (22 Kasım-21 Aralık)

Dünyaya girmek amacıyla daha rahat bir tavır takınmanız gereken bir gerçeği anlayın,tekrar gelişme kaydetmeye başlayacaksınız. Başkalarına teslim etmek, teslim etmek amacıyla yer vermek amacıyla elastik olun.

Oğlak BURCU (21 Aralık-19 Ocak)

Profesyonel yaşamın her civarında kendinizi geliştirmelisiniz. Bütün zorluklar gelmeye devam edecek, fakat sabır ve hoşgörü bütün problemleri çözecektir. İstediğinizi elde etmek amacıyla bir vitese geçmeye çalışın.

Kova BURCU (19 Ocak-18 Şubat)

Kendinize karşı dürüst hissediyorsanız, yaşamdan aslında ne istediğinizle alakalı bir şeyin farkına varın. Geçmişte, amaçlarin peşinden gittiniz, fakat fazlası vakit kararlı bir adam olarak başarısızlıkla karşı karşıya kalıyorsunuz. Şimdi dünyaya ayak uydurmak amacıyla düşündüğün değişim. Mutlu ve kutsanmış ol.

Balık (18 Şubat-20 Mart)

Bugün, tespit edilen amaçlar amacıyla elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Tekrar gelişmeye çalışmaya devam etmeniz ve başarılı ve kayda değer olmak amacıyla planlarınızı tekrar planlamanız gerektiği doğrudur. Görevlerle bağlantıda kalın ve en iyisini sunmaya odaklanın.

YASAKLANDINIZ!..