hava 14° Orta
DOLAR 19,0701 % % 0.22
EURO 20,5187 % % -0.59
GRAM ALTIN 1.226,46 % % 0,53
ÇEYREK A. 2.005,26 % % 0,53
BITCOIN 549.999 % 2.362
SON DAKİKA
Google News

3 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son Güncelleme :

07 Mart 2023 - 6:49

3 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç BURCU (21 Mart-19 Nisan)

Bugün, yeni bir işe başlamanız amacıyla zaman cazip ve cazip görünüyor. Akıllıca planlayın ve başarısına bağlı kalın. Bütün dostlarınızı bu girişime dahil etmeye çalışın. Zihinsel sakinlik amacıyla ruhsal arayışlara bağlı kalın.

Boğa BURCU (19 Nisan-20 Mayıs)

Bugün, yaşam size beklenmedik bir sertlik getirebilir, fakat bütün problemleri çözmeye kararlı kalın. Premium ve promosyon amacıyla ekip olarak çalışmaya odaklanın. Pazarlama becerileri ve düzenleme ile bizi izlemeye devam edin.

İkizler BURCU (20 Mayıs-21 Haziran)

Bugün, her zaman becerilerini yargılamaya çalışıyorsun. Projenin lansmanında yeni teşviklerin tehlikelerini hissetmek amacıyla uyanık ve akıllı olun. Sizin tarafınızdan görmezden gelinen sevgili ile bağlantı kurun. Yeni sorumlulukların her anının keyfini çıkarın.

Yengeç BURCU (21 Haziran-22 Temmuz)

Bugün, zorlu bir vazife amacıyla takıma öncülük etmek istediniz. Önden gidiyorsun ama kendini adamış ve bağlı kal. Onları mutlu ve memnun etmek amacıyla eski arkadaşlarınıza ve ailenize zaman ayırın.

Aslan BURCU (22 Temmuz-22 Ağustos)

Bu gün şaşırtıcı bir arkadaşlık ve arkadaşlık yaşamı getirebilir. Koşulları test eden ve zor olan bulduğunuzda sakin ve sakin olmanız gerekir. Sana karşı derin hisleri olan herkesi sev. Bu gece eski arkadaşlarla süre geçir.

Başak BURCU (22 Ağustos-22 Eylül)

Bugün, tutkunuz ve inancınızla zirvede kalmayı hedefliyorsunuz. Manevi bentlerle meşgul olun. Uygun egzersiz yapın ve bir diyet planı uygulayın. İlahi nimetler amacıyla şükran duygusunu ifade edin.

Terazi BURCU (22 Eylül-23 Ekim)

Bugün, iş kayıpları nedeniyle gerilimli hissediyorsunuz.

Akrep BURCU (23 Ekim-22 Kasım)

Bugün, hayal gücünüzün sizinle kaçmasına izin verebilirsiniz, fakat talih sizin lehinize basitçe olabilir .Acı verici deneyimlerle yüzleşirken başınızı sakin ve kolay tutmaya çalışın. Görevlerinizi gerçekleştirmeye başlayın.

Yay BURCU (22 Kasım-21 Aralık)

Bugün, ölümün ve çatışmanın gerçekliğini anlamıyorsunuz. Tekrar gelişme kaydetmeye başlamalısın. Başkalarıyla ilişkilerde elastik olun ve kasıtlı olarak onlara yer vermeye çalışın. Arkadaşlarınızla iletişimde kalın.

Oğlak BURCU (21 Aralık-19 Ocak)

Bugün, profesyonel yaşamın her civarında kendinizi geliştirmelisiniz. Bütün problemleri çözüme ulaştırmak amacıyla sabır ve hoşgörü göstermelisiniz. Başarmak ve teslim etmek amacıyla her türlü çabayı göstermeye çalışın.

Kova BURCU (19 Ocak-18 Şubat)

Bugün, saklı yeteneğinizi ve becerilerinizi gerçekleştirmenin vakti geldi. Gerçekten yaşamdan daha büyük ve daha büyük bir şey istiyorsun. Yetenek ve enerjilerle hedeflerin peşinden gitmelisin. Değişmeniz ve çağdaş dünyaya ayak uydurmanız gerekiyor. Odaklanmış ve kararlı kalın.

Balık (18 Şubat-20 Mart)

Bugün, yine gelişmeye ve planlarınızı yine düzenlemeya çalışmalısınız. Arzu ettiğinin yarısını elde ettin. Verilen vazifelerle bağlantıda kalın ve bu hedefleri gerçekleştirmediğiniz prosese çaba gösterin.