hava 19° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 21,1559 % % 0.92
EURO 22,7121 % % 0.97
GRAM ALTIN 1.320,53 % % 0,56
ÇEYREK A. 2.159,07 % % 0,56
BITCOIN 26.802,09 % -1.273
SON DAKİKA
Google News

27 Mart Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme :

26 Mart 2023 - 17:32

27 Mart Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu(21 Mart-19 Nisan)

Bugün, sevgilinizin inkarından sonra Romantik yaşamınız alevleniyor gibi görünüyor. Öfkeniz, tiksinti ve endişenizi göstermek amacıyla natural ve kendiliğindendir. Bekar ya da bir temas içersinde olsanız da, odak noktası olacağınız bir noktayı açıkça hatırlayın. Sabırlı olun ve ilahiyat işlerine boyun eğin.

Boğa Burcu(19 Nisan-20 Mayıs)

Bugün, Romantizm havasında olabilirsiniz, fakat rastgele bir yeni ortaklığı kabul etmeye hazırlıklı olun. Evli değilseniz, bugün dikkatinizi çeken birisi ile karşılaşabilirsiniz. Bu, uzaktan gözlemlediğiniz şahıs olabilir. Aşk duygusunu ifade etmekten ve itiraf etmekten çekinmeyin. Mutlu ol ve yaşamdan memnun ol

İkizler Burcu(20 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün, şahsi yaşamınızda birtakım hususların düzeldiğini fark edebilirsiniz. Anların keyfini çıkarmak ve beğeni alabilmek amacıyla maceracı bir ruhunuz var. Büro ortamınızda ilgi odağı olacaksınız. İlginç ve sıra dışı bir şey deneme talihindan yararlanın. Çevrenizin yakınında ilgi alanlarınıza ve tutkularınıza uyan birisi ile kuvvetli bir bağa sahip olmak.

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün, sıhhatla alakalı tekrar eden bir meseleye hazırlanmalısınız. Yeni bir bakış açısı yardımıyla harika bir oyunculuk talihi kapınızı çalıyor. Kötüleşen sıhhat sorunlarınızın farkında olun. En güzel anlarda eski arkadaşlarınıza eşlik edin.

Aslan Burcu(22 Temmuz-22 Ağustos)

Bugün, cesaret verici ve heyecan verici görünen bir şey bulabilirsiniz. Hemen şimdi inisiyatif al ve o özel şahısyle konuşmaya başla. Temas kurmak size kalmış zira onlar sizin onlara karşı olan hislerinizin farkında değiller. Her vakit oyunculuk yapmanın ve yaşamta bundan sonra ne olacağını öğrenmenin heyecanını tatmaya çalışın.

Başak Burcu(22 Ağustos-22 Eylül)

Bugün, yeni bir değişiklığı kabul etmeniz gerekebilir. Zaman ayırarak ve şefkatle eski temasnizi güçlendirmelisiniz. Ama seni caydırmalarına izin vermemelisin. Bütün yaratıcı fikirleriniz üstünde en iyi yeteneklerle çalışmaya çalışın. Bağlantıda kalın ve yeni görevler amacıyla heyecanlı kalın.

Terazi Burcu(22 Eylül – 23 Ekim)

Bugün, bir aşk teması amacıyla talihinızdan kuşku duyabilirsiniz. Bu sizi paniğe kaptırabilir ve rahatsız edebilir. Zeki ve çekici bir insansınız ama tekrar de belirli konularda biraz tedirgin ve güvensiz hissediyorsunuz. Bütün görevler amacıyla kararlı ve özverili olun.

Akrep Burcu(23 Ekim-22 Kasım)

Bugün, beklenmedik bir şekilde duygusal bir kasırgadan geçebilirsin. Yeteneklerinizi ve coşkunuzu paylaşmak amacıyla harika bir fikriniz var. Resmi görevleri yerine getirmek amacıyla içten bir çaba gösterin. Karşılaştığınız başarısızlık konusu ile alakalı kendinize güvenin ve itimat edilir olun.

Yay Burcu(22 Kasım – 21 Aralık)

Bugün, yaşam arkadaşınızla can sıkıcı birtakım anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz ama bunun sizi üzmesine izin vermeyin. Kimseye sizinle beraber istismar etme fırsatı vermeyin. Yaşam arkadaşınızla etkileşim durumunda kalmanın tam süreyi zira sıhhatli bir teması sürdürmek etkileşim gerektirir.

Oğlak Burcu(21 Aralık – 19 Ocak)

Bugün, bundan sonra şahsi ve profesyonel yaşamlar arasında fark gerçekleştirme zorunludur. Sevdiklerinizle beraberyken işle alakalı hususları tartışmaktan her vakit kaçının. Yaşam boyu sürecek hatıralar yapmaya konsantre olmak amacıyla biraz vakit harcamak amacıyla telaşlı rutininizden vakit ayırın. Bilinçli ve kuvvetli ol.

Kova Burcu(19 Ocak – 18 Şubat)

Bugün, partnerinizle olan aşkınız daha sonra değişik bir şekle dönüşebilir. Vaktinde tamamlanan bütün görevlerin heyecan verici beğeniini yaşayacaksınız. Beraber yaptığınız mantıklı tercihleri gözden kaçırmayın. Sorunlu konularda sakin ve dingin kalın.

Balık Burcu(18 Şubat – 20 Mart)

Bugün en talihli gününüz olacak zira sevgiliniz sizin gerçek ve içten aşkınızın farkına varacak. Hırslı ve kendisini adamış olma hissiniz, ileride hayallerinizi beslemenize yardımcı olacaktır. Atanan amaçlar amacıyla çabalamaya devam edin. Yaşamtan memnun ve açık fikirli olun.