hava 12° Orta
DOLAR 19,0540 % % 0.13
EURO 20,5095 % % -0.63
GRAM ALTIN 1.211,97 % % -0,66
ÇEYREK A. 1.981,56 % % -0,66
BITCOIN 548.289 % 1.217
SON DAKİKA
Google News

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Son Güncelleme :

09 Mart 2023 - 21:04

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç BURCU (21 Mart-19 Nisan)

Bugün, gelecekteki iş olanakları nedeniyle zihin çatışması amacıyladesiniz. Sadece sakin olun ve bu alternatif amacıyla akıllıca karar verin.Çözümünü bulmak amacıyla arkadaşlarınıza yakın kalın. Partnerinize ilgiinizi daha çok vermelisiniz. Olumlu ve kolay fikirli olun.

Boğa BURCU (19 Nisan-20 Mayıs)

Bu gün size işyerinde çalışan olarak sınırlarınızı anlamanızı hatırlatıyor. Bekleyen bütün görevleri yerine getirmeniz gerekir. Daha evvelce sizin tarafınızdan görmezden gelinen arkadaşlarınıza ilgi edin. Elinizden gelenin en iyisini gerçekleştirmek amacıyla kuvvetli ve kararlı kalın.

İkizler BURCU (20 Mayıs-21 Haziran)

Bu gün arkadaşlara ve düşmanlara karşı tutum ve zihniyette farklılık getirebilir. En iyi seçimi seçmeden evvelce bütün koşulları ve koşulları her yine ziyaret etmeniz ve yine denetim etmeniz gerektiğinde. Atanan yeni görevler amacıyla kendisini adamış ve kararlı kalın.

Yengeç BURCU (22 Haz-22 Tem)

Bugün, işlemişte yaptığınız sorunları ve sorunları fark etmeye çalışmanız gerekiyor. Her yolda size destek olan ve destek olan aileye özel olun.Fitness sağlığınıza ilgi etmelisiniz.

Aslan BURCU (22 Temmuz-22 Ağustos)

Bu gün size işlemiş sorunlarınızı çözüme ulaştırmak amacıyla en iyi talihi getirebilir. Bu gün size öfkenizi göstermeniz ve denetim etmeniz amacıyla titiz koşullar sunabilir. Hazır olun, bu gece evde sıra dışı misafirleri ağırlayacaksınız. Her vakit işyerinde yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi kanıtlamanız gerekir.

Başak BURCU (22 Ağustos-22 Eylül)

Bugün, görevleri saatinde tamamlamanın tam vakitı, aksi takdirde işiniz gecikebilir. Göreve bağlı kalmak amacıyla iyi düşünülmüş bir strateji oluşturmanız gerekir. İşyerinde yeni projeler ve yenilikler planlayabilirsiniz. Bütün rutinlerinizi bozmaya çalışın.

Terazi BURCU (22 Eylül-23 Ekim)

Bugün, işyerinde üstleriniz doğrulusunda alan okuyabilirsiniz. Mevcut pozisyonunuzda kafayarılı olabilirsiniz, fakat en iyi çalışmaya devam edin. Kendini değiştirmek amacıyla profesyonel sorunlarınızı fark etmeye başlayın.

Akrep BURCU (23 Ekim-22 Kasım)

Bugün, dostlarınızla dini yerleri ziyaret etme olasılığınız yüksektir. Eldeki görevlere ilgilice konsantre olun ve son teslim tarihlerine sıkı sıkıya bağlı kalın. İşte mutlu olun ve görevlere odaklanın. En iyisini ve en kötüsünü yargılamada uyanık ve aktif olun.

Yay BURCU (22 Kasım-21 Aralık)

Bu gün, ev içi ve iş zorlamaları nedeniyle sınırsız huzursuzluk ve kaygı getirebilir. Kariyeriniz bir eşikte olsa da, uzmanlığınız ve bilginiz sonucunda karşılığını alacaktır, fakat en akıllıca karara karar vereceğinizden emin olun.

Oğlak BURCU (21 Aralık-19 Ocak)

Bugün gerilim ve kaygı bulabilirsiniz. Bu krizle kafaya çıkmak amacıyla çok sakin olmalı ve paniğe kapılmamalısınız. Uzun vadeli hırslarınızı yaşam arkadaşınızla açıkça tartışmak amacıyla harika bir vakit. Zamanınızı manevi arayışlarda geçirin.

Kova BURCU (19 Ocak-18 Şubat)

Bugün, yakın akrabalar arasında hafif bir işbirliği eksikliğini gidermeye çalışmalısınız. Zihinsel huzuru elde etmek amacıyla konsantre olmaya çalışın.Giderleriniz gelirinize göre artırılacaktır. Güler yüz ve özgüvenle zorlu görevlerin üstesinden gelebileceğinizi kabul edin.

Balık BUR-CU (18 Şubat-20 Mart)

Bugün, gemiye resmi olarak gitmeyi planlamanız gerekecek. Yatırımda en iyi neticeleri elde etmek amacıyla anlayışınızın her parçasının keyfini çıkarın. Seni önemseyen ve sıkıntıda olan herkesi sev. Hayatta mutlu ve amaçlı kalın.